We zijn gestart!

We zijn van start met het lustrumcongres Radiologendagen 2026 in congrescentrum De Leeuwenhorst in Noordwijkerhout met bijna 500 radiologen, nucleair geneeskundigen en assistenten-in-opleiding. Het thema is ‘Stralend Goud – 125 jaar trots’.

Met een indrukwekkende en ontroerende opening door de Oekraïense dansers Vlad Detiuchenko en Veronika Rakitina, gevolgd door een openingswoord van Willemien van den Bos, voorzitter van het Comité Radiologendagen, en Jet Quarles van Ufford, voorzitter van de NVvR, trappen we af.

Dit jaar vieren we het 125-jarig jubileum van de Nederlandse Vereniging voor Radiologie. Twee dagen lang staan de Radiologendagen in het teken van trots op ons vak, de rijke geschiedenis van de radiologie én de toekomst van beeldvorming.

Naast kennis en inspiratie draait het congres natuurlijk ook om ontmoeting en het samen vieren van 125 jaar NVvR. Het worden twee dagen om terug te kijken, vooruit te blikken, elkaar te ontmoeten en samen de radiologie in goud te vieren.

Meer weten? Klik hier voor het programma.
 

Details

Datum: