Vanaf 8 januari 2026 zijn er verkiezingen voor diverse posities binnen ESR. We zijn er trots op dat dr. J.J. (Jacob/Jan-Jaap) Visser, radioloog in het Erasmus MC en bestuurslid in de sectie Techniek van de NVvR, één van de kandidaten is voor de ESR Subspecialities & Allied Sciences Committee Chair.
Alle NVvR-leden met een gewoon lidmaatschap zijn tevens ESR full member en kunnen in januari hun stem uitbrengen. U ontvangt daartoe een e-mail vanuit de ESR met de afzender ‘voting@polyas.com’ (check de spambox!). Bij deze de oproep dat te doen en bij voorkeur op onze eigen Nederlandse kandidaat. Stemmen is mogelijk van 8-21 januari 2026.
Klik hier voor de CV van Jan Jaap Visser. En kijk hier voor alle andere kandidaten en hun CV's.
Op zoek naar het ESR-lidnummer? Kijk bij de eigen ledengegevens door bovenaan op de eigen foto te klikken (zichtbaar na inloggen).