Het aftellen is begonnen! Over iets meer dan een maand vieren we samen het 125 jarig jubileum van de Nederlandse Vereniging voor Radiologie.
Tijdens deze bijzondere editie nemen we je niet alleen mee door de historie van de radiologie, maar kijken we ook vooruit naar de toekomst van het vak.
Dit kun je verwachten van de inhoudelijke plenaire sessies, verspreid over beide dagen.
De historische context van 125 jaar NVvR: van ‘Fin de siècle’ naar AI: Prof. dr. Mart van Lieburg
Een fascinerende reis door 125 jaar radiologie: van de ontdekking van röntgenstraling tot de technologische doorbraken van nu. Hoe heeft de historische context deze ontwikkelingen gevormd?
AI: voorbij de hype: Wietse Hage
Wat kan AI écht – en wat betekent dat voor jouw werk? In een scherpe en toegankelijke sessie laat Wietse zien waarom AI geen toekomstmuziek is, maar al volop gaande is.
Goud uit Groningen – Op weg naar een toekomstbestendige radiologieafdeling: Prof. dr. Derya Yakar, dr. Martijn Verhagen, drs. Jeroen op den Akker
Hoe blijf je wendbaar in een snel veranderend zorglandschap? Met concrete voorbeelden, inzichten en eerlijke dilemma’s uit de praktijk.
Gouden uur van het bestuur
Met de voorzitterswissel, uitreiking van het NVvR Wetenschapsfonds en een inspirerende blik op Wetenschap voor een gouden toekomst.
En dit is nog maar het begin… Er valt nog veel meer te ontdekken, te leren en te beleven tijdens deze twee dagen! Klik hier voor de flyer met het programma en alle andere benodigde informatie.
Heb je je nog niet ingeschreven? Sluit je aan bij de ruim 400 deelnemers die je al zijn voorgegaan – en mis dit unieke congres niet!
👉 Schrijf je vandaag nog in!